Řídící jednotka AR-800

Kód: 1623
Na dotaz
Značka: Besdia
1,21 Kč / ks 1 Kč bez DPH
Skladem do třech týdnů

Řídící jednotka UR-800 disponuje vysoce výkonným mikroprocesorem, kompatibilním pro různé typy nástrojů. Uvnitř jednotky je zároveň integrovaný ochranný obvod, který zajišťuje ochranu proti přetížení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řídící jednotka UR-800 disponuje vysoce výkonným mikroprocesorem, kompatibilním pro různé typy nástrojů. Uvnitř jednotky je zároveň integrovaný ochranný obvod, který zajišťuje ochranu proti přetížení. Displej lze nastavit tak, aby vyhovoval různým nástrojům a velikostem a odrážel příslušné informace o otáčkách. Bezpečné a efektivní leštění je díky tomu zaručeno.

Vše se poté zobrazuje na LED ukazateli otáček. Mikroprocesor dokáže pasivně detekovat pracovní stav ručního kusu během používání, díky tomu dokáže poté přesně nastavit různé výkony ručního kusu, jako otáčky a kompenzaci točivého momentu, a monitorovat, aby byl výkon udržován na maximu.

 

Specifikace: 

Zdroj AC-90V~250V, 50/60 HZ
Rozměry 170x260x140 mm
Váha 2,56 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tchajwannská společnost Best Diamond Industrial Co., Ltd. je předním světovým výrobcem diamantových, keramických, leštících a CBN nástrojů. Zároveň také vyvíjí a vyrábí elektrické a pneumatické přístroje, spolu s výkonnými řídícími jednotkami. Naše společnost je výhradním zastoupením značky Besdia na českém a slovenském trhu. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz