O společnosti

Společnost Tremotechnik s.r.o. vznikla v roce 1998 v Novém Jičíně s výhradním zaměřením na úzce specializovaný velkoobchodní a maloobchodní prodej strojů, nářadí, nástrojů a brusiva. Již od svého založení spolupracujeme s významnými partnery, kteří patří mezi špičky svých oborů napříč celým Euroasijským kontinentem.

Mezi tyto partnery patří malé, střední a velké firmy z automobilového, leteckého a těžkého průmyslu. Se všemi našimi partnery navazujeme dlouholeté vztahy, které zakládáme na profesionálním, vstřícném a přátelském přístupu. Samozřejmostí je i technicko-poradenská činnost a školení, které poskytujme ke všemu distribuovanému sortimentu.

Naše výrobky splňují ty nejvyšší standardy kvality, a i díky tomu se s našimi nástroji pracuje ve sklářském průmyslu a stomatologii.

Jsme tradiční českou strojírenskou firmou, s letitými zkušenostmi v oboru, jejíž hlavním cílem je naprostá spokojenost našich zákazníků.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení