O společnosti

Společnost Tremotechnik s.r.o. vznikla v roce 1998 v Novém Jičíně, jako rodinná firma, s výhradním zaměřením na zrcadlové leštění pro automobilový průmysl. Nedlouho poté se nabízený sortiment a služby rozrůstaly a do portfolia tak přibylo brusivo na podložce, pneumatické a elektrické nářadí a další potřeby pro strojírenství.

Dnes se primárně zaměřujeme na specializovaný velkoobchodní a maloobchodní prodej brusiva, strojů, nářadí, nástrojů, ochranných pomůcek a chemie. Již od svého založení spolupracujeme s významnými partnery, kteří patří mezi špičky svých oborů napříč celým Euroasijským kontinentem.

Mezi tyto partnery patří malé, střední a velké firmy z automobilového, leteckého, těžkého a dřevozpracujícího průmyslu, ale také stavební firmy a drobní živnostníci. Se všemi našimi partnery navazujeme dlouholeté vztahy, které zakládáme na profesionálním, vstřícném a přátelském přístupu. Samozřejmostí je i technické poradenství a školení, které poskytujme ke všemu distribuovanému sortimentu.

tremotechnik

Vždy dbáme primárně na kvalitu, a proto naše výrobky splňují ty nejvyšší možné standardy. I z toho důvodu jsme ihned po založení společnosti navázali spolupráci s předními světovými značkami, mezi kterými jsou Besdia, Bellstone, Klingspor, Sait, VSM, DeerFos, Tyrolit, 3M, PFERD, Norton nebo SGS a mnoho dalších.

V posledních letech jsme zároveň navázali partnerství s dalšími předními partnery v oblasti automatizace a robotizace. Dnes jsme proto schopni našim zákazníkům poskytnout kompletní služby i v tomto směru. 

Jsme tradiční českou strojírenskou firmou, s letitými zkušenostmi v oboru, jejíž hlavním cílem je naprostá spokojenost našich zákazníků.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz