Multifunkční ultrazvuková jednotka AR-800

Kód: 1626
Na dotaz
Neohodnoceno
Značka: Besdia
1,21 Kč / ks 1 Kč bez DPH
Skladem do třech týdnů

Multifunkční ultrazvuková jednotka AR-800 disponuje zcela novou konstrukcí s vysoce účinným mikroprocesorem, díky kterému má stroj dokonalý výkon.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční ultrazvuková jednotka AR-800 disponuje zcela novou konstrukcí s vysoce účinným mikroprocesorem, díky kterému má stroj dokonalý výkon. Bezkartáčový stejnosměrný proud s max. 300 W a kartáčovým stejnosměrným proudem s max. 150 W výstupním výkonem, které poskytují ručnímu nářadí vysoký točivý moment a vysokou rychlost chodu.
LED ukazatel otáček zobrazuje rychlost chodu kartáčkového nástavce. Je tak možné zvolit si nejlepší a zároveň bezpečnou rychlost podle různých nástrojů a průměrů.

Po zapnutí stroje systém automaticky nastaví rychlost na "nulu", což vás ochrání před poškozením způsobeným vysokou rychlostí chodu ručního nástavce. Multifunkční ultrazvuková jednotka AR-800 obsahuje po jedné ultrazvukové a bezkartáčové rukojeti.

 

Specifikace: 

Zdroj  AC-90V ~ 250V, 50/60 Hz
Rozměry 170 x 260 x 140mm
Váha 2.72 kg

Tchajwannská společnost Best Diamond Industrial Co., Ltd. je předním světovým výrobcem diamantových, keramických, leštících a CBN nástrojů. Zároveň také vyvíjí a vyrábí elektrické a pneumatické přístroje, spolu s výkonnými řídícími jednotkami. Naše společnost je výhradním zastoupením značky Besdia na českém a slovenském trhu. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz