Multifunkční ultrazvuková jednotka AR-600 + sada nástrojů

Kód: 1629
55 658,79 Kč / ks 45 999 Kč bez DPH
Skladem do třech týdnů

Ultrazvukové lešticí zařízení AR-600 má vysoce účinnou mikroprocesorovou konstrukci, díky níž má stroj stabilnější a efektivnější výkon. Spolu s řídící jednotkou je v sadě i celá řada nástrojů, včetně rotační brusky U-Lap 50.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ultrazvukové lešticí zařízení AR-600 má vysoce účinnou mikroprocesorovou konstrukci, díky níž má stroj stabilnější a efektivnější výkon. AR-600 kombinuje ultrazvukový, kartáčový stejnosměrný a bezkartáčový stejnosměrný výstup v jednom balení. Většinu nástavců můžete přizpůsobit pro leštění.
Výstupní výkon bezkartáčového stejnosměrného proudu je 100 wattů a výstupní výkon kartáčového stejnosměrného proudu je 60 wattů.
Max. 45 wattů ultrazvukového výstupu zefektivňuje práci při leštění. Výhodou bezkartáčové rukojeti jsou:vysoké otáčky, vysoký točivý moment, delší životnost a nízká hlučnost, není třeba měnit uhlíkový kartáč, žádný prach způsobený opotřebením uhlíkového kartáče.

 

Specifikace: 

Zdroj AC-90V ~ 250V, 50/60 Hz
Rozměry 170 x 260 x 140mm
Váha 2.0 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tchajwannská společnost Best Diamond Industrial Co., Ltd. je předním světovým výrobcem diamantových, keramických, leštících a CBN nástrojů. Zároveň také vyvíjí a vyrábí elektrické a pneumatické přístroje, spolu s výkonnými řídícími jednotkami. Naše společnost je výhradním zastoupením značky Besdia na českém a slovenském trhu. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz